Regulamin

1. Gwarantujemy Państwu, że wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalne, pochodzą tylko i wyłącznie od oficjalnych przedstawicieli na terenie Polski, a każdy produkt posiada ważną datę przydatności do spożycia. Naszą dewizą jest rzetelność dostaw i gwarancja jakości!!! Każdy zadowolony z naszych usług klient to prawdziwa satysfakcja dla całego zespołu sklepu internetowego www.zoostacja.pl .

2. Zamówienia w sklepie internetowym składane są za pomocą formularza zamówienia, telefonicznie lub sms'em.

3. Dostawy w Koszalinie i w promieniu 20 km od Koszalina:

Dostawy realizowane będą bez dodatkowych opłat, jeśli wartość zamówienia przekroczy 99 PLN, w ciągu 24 h od otrzymania zamówienia i zgodnie z życzeniem klienta. W uzasadnionych przypadkach termin dostawy może ulec wydłużeniu.  Zamówienia, których dostawa wypada w sobotę, niedzielę i święta, będą zrealizowane następnego dnia roboczego.

4. Dostawy na terenie całej Polski poza Koszalinem

Dostawy realizowane są przez firmę kurierską lub pocztę polską. Czas dostawy wynosi od 24-48h od daty wpłynięcia pieniędzy na konto sklepu www.zoostacja.pl. Zamówienia, których dostawa wypada w sobotę, niedzielę i święta, będą zrealizowane następnego dnia roboczego. W uzasadnionych przypadkach termin dostawy może ulec wydłużeniu, o czym zainteresowany niezwłocznie zostanie poinformowany. Do ceny produktu widniejącej na stronie nie doliczamy opłaty za przesyłkę, gdy pieniądze zostaną wpłacone bezpośrednio na konto firmy, a wartość przesyłki wyniesie przynajmniej 99 PLN. W przeciwnym wypadku należy doliczyć wg widocznej stawki w PLN.

5. Zmiana ceny lub brak wybranego towaru niezależny od sklepu spowoduje natychmiastowy kontakt z kupującym w celu poinformowania go o zaistniałej sytuacji.

6. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.

7. Ceny produktów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

8. Ceny produktów mogą ulegać zmianom.

9. Dane osobowe, które podaje zamawiający w formularzu zamówieniowym nie będą udostępniane osobom trzecim.

10. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane podczas jego odbioru w obecności dostawcy. Warunkiem przyjęcia reklamacji będzie spisanie protokołu reklamacji.

11. Towar podlega zwrotowi w ciągu 30 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że jego opakowanie nie zostanie naruszone.

12. Zapłata za dostarczony towar uiszczana jest przy jego odbiorze, lub w formie wpłaty na konto:

ROKUS

Alina Muryń

ul. Batalionów Chłopskich 77

75-303 Koszalin

NIP 669-155-61-85

PKO BANK POLSKI

nr konta: 72 1020 2791 0000 7002 0135 681513. Diety weterynaryjne muszą być stosowane po ówczesnym wyraźnym zaleceniu przez lekarza weterynarii. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie diet weterynaryjnych niezgodnie z ich przeznaczeniem.

14. Sklep realizuje zamówienia tylko na terenie Polski.

15. Paczki wysyłane firmą kurierską mogą ważyć maksimum 30 kg. Karmy, których łączna waga przekracza 30 kg wysyłane są jako oddzielne przesyłki. W przypadku karm wysyłanych za pobraniem do każdej z paczki osobno doliczana jest opłata w wysokości 15 PLN.

16. Asortyment oferowany na stronie www.zoostacja.pl nie zawsze dostępny jest w 100%, co wynika z czasowych braków niektórych produktów u poszczególnych dystrybutorów.